Kvě 042014
 

Žáci 1.-5. třídy naší školy měli krásné páteční dopoledne, 2.5.2014. Do školy všichni vyrazili v doprovodu rodičů na kolech s přilbou na hlavě a s přáním, být nejlepší. Konaly se důležité závody, kde si vyzkouší své znalosti i zručnost. Od malička se učí, jak se chovat  na chodníku, jak se musí chovat na silnici, jakou výbavu musí mít kolo, jaké ochranné prostředky používat při jízdě na kole, koloběžce, kolečkových bruslích. A teď nastal ten Den D, kdy se všechny tyto znalosti převedou do bodů a uvidí, kdo je nejlepší.  Plnit úkoly  z oblasti zdravovědy, dopravních značek, křižovatkách, výbavě, ale jezdit na kole na školním dvoře mezi překážkami, chce notnou dávku odvahy. A to naše děti mají!!!

Koukněte se jak jim to šlo.

Lenka Kopřivová

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion