Dub 192014
 

Nezadržitelně se blíží velikonoční svátky, jaro je v plném proudu a my jsme „vynesli Mořenu“.  Vystoupili jsme s programem, s nímž jsme vyhráli  okresní kolo soutěže dětských divadelních souborů a postoupili do krajského kola soutěže Poděs 2013.

V úterý 15. dubna jsme svůj program předvedli v lázeňském domě Bečva v Teplicích, ve středu 16. dubna pak v Domově seniorů v Hranicích. Dětem se program povedl, jsou s každým vystoupením lepší. Diváci byli nadšeni a velmi spokojeni. Zvlášť potěšeni a dojati byli senioři, kteří si s námi zazpívali a zavzpomínali na své dětství, někteří nám dali i cenné rady, jaké tance a koledy znají ze svého mládí.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion