Bře 312014

V pátek – téměř týden po našem návratu z nádherného Slovinska, jsme uspořádali tiskovou konferenci, na které jsme seznámili žáky nejen se společnými výlety, ale každý z účastníků pověděl i něco málo o své „adoptivní“ rodině a aktivitách, které spolu prováděli. V závěru zbyla i chvilička na dotazy, nicméně děti už se většinou informovaly mezi sebou navzájem, takže se ptaly jen paní učitelky.

Z výrazů tváře poslouchajících bylo vidět, že nyní by už neváhali a rádi by se také vypravili na podobnou akci. Možná, že až tento projekt skončí, paní učitelka se obětuje a pokusí získat finance na další projekt se zahraniční školou. Určitě jí popřeji pevné nervy a hodně štěstí.