Bře 272014
 

(oli) Mini liga je pětikolová soutěž, kdy po každém kole děti vyhrávají medaile a získávají body do Ranking listu 2014. Na konci školního roku se na základě dosažených bodů vyhodnotí nejlepší judisté. Medailisté získávají poháry, ostatní obdrží upomínkové kokardy s logem soutěže. Vyhodnoceny jsou pouze ty děti, které se zúčastní minimálně tří kol. Soutěž je určena pro děti narozené v roce 2004 a mladší.

Třetí kolo proběhlo v úterý 25.3.2014 v tělocvičně na Struhlovsku. Na turnaj dorazilo 67 dětí ze základny Hranice, Lipník nad Bečvou a kroužků ZŠ Šromotovo, ZŠ Drahotuše. Dále přijali pozvání judisté ze Závišic, Přerova a Vsetína.

Základní školu Drahotuše zastupovali čtyři šikovní závodníci. První místa vybojovali Bára Kulhánková a Pavel Světnický. Druhý skončil Šimon Duda. Třetí místo obsadila Natálka Zaoralová.

 

Foto: To judo je ale dřina.

IMG_7636

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion