Úno 252014
 

(oli) Mini liga je pětikolová soutěž, kdy po každém kole děti vyhrávají medaile a získávají body do Ranking listu 2014. Na konci školního roku se na základě dosažených bodů vyhodnotí nejlepší judisté. Medailisté získávají poháry, ostatní obdrží upomínkové kokardy s logem soutěže. Vyhodnoceny jsou pouze ty děti, které se zúčastní minimálně tří kol. Soutěž je určena pro děti narozené v roce 2004 a mladší.

První kolo proběhlo v rámci tréninku na Struhlovsku v úterý 28. ledna, zúčastnilo se ho 54 dětí ze základny Hranice, Lipník a děti z kroužků Drahotuše a Šromotovo. Pozvaní byli judisté ze Závišic, ale kvůli marodce nedojeli.

První místa vybojovali Tomáš Matějka, Bára Kulhánková, Pavel Adler, Bruno Mlčoch, Nela Nebeská, Šimon Duda, Tomáš Pinček, Filip Frydrych, Natálka Šturalová, Jan Kořistka, Kristýna Pokorná, Roman Hynčica, Lukáš Kučera, Bára Janíková, Ondra Millian, Jakub Rác. Druhá místa obsadili Jirka Wojkovský, Míša Janečková, Martin Plesník, Jan Bundil, Tonda Svoboda, Jarda Skříčil, Tomáš Hynčica, Radek Novosad, Míša Olšáková, Tadeáš Zverbík, Sabina Vítková, Ondra Vašina, Patrik Vybíral, Jan Roth, Jana Tomečková, Andrea Machancová.

Třetí jsou Ivan Pospíšil, David Koláček, Natálka Zaoralová, Lenka Kubitová, Marek Černota, Danek Zdražil, Lukáš Kroupa, Jan Němý, Daniel Kucián, Pavel Pinček, Standa Kovář, Tomáš Otevřel, Hynek Nebeský, Nikola Mikšánková, Nikola Kalinová, Teodor Zverbík, David Novosad, Radek Krucina, Martin Kučera, Ondra Vybíral, David Pernický, Jan Tománek.

Druhé kolo se uskutečnilo v úterý 18. února, přišlo 49 dětí z našich základen a kroužků a dva judisté z Přerova.

První místa si vyprali David Koláček, Tomáš Matějka, Šimon Duda, Radek Novosad, Nikola Mikšánková, Pavel Adler, Jan Němý, Roman Hynčica, Ondra Vašina, Ondra Millian, Milan Mašlaň.

Druhá místa získali Martin Plesník, Jirka Wojkovský, Pavel Pinček, Míša Olšáková, Marek Černota, Lucka Dopitová, Bruno Mlčoch, Kristýna Pokorná, Jakub Rác, Vojta Bezděk, Jan Roth, Patrik Vybíral, Ondra Vybíral.

Třetí místa ukořistili Jan Pacáček, Dan Zdražil, Lukáš Kroupa, Míša Janečková, Daniel Kucián, Martin Caletka, Hynek Nebeský, Radek Špalda, Tadeáš Zverbík, Teodor Zverbík, Tomáš Pinček, Tomáš Hynčica, Jan Bundil, Sabina Vítková, David Novosad, Hana Hadašová, Michal Symerský, Andrea Machancová, David Mikšánek, David Pernický, Bára Janíková, Jan Tománek, Lukáš Kučera, Dominik Pitrun, Filip Otevřel.     

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion