Led 142014
 

V úterý 7. 1. 2014 se žákyně sedmé třídy pod vedením paní učitelky Pražákové rozhodly jít v tělesné výchově na nordic walking. Udělaly jsme si procházku na Rybáře, kde jsme udělaly hromadnou fotku.

Ptáte se, co je to nordic walking ?

Nordic walking (doslovně přeleženo severská chůze) je běžná chůze se speciálními hůlkami. Kolébkou tohoto nového sportovního odvětví je Finsko. Zde se nordic walking vyvinul velmi rychle v lidový sport, poté se rozšířil po celé Skandinávii a pak i do střední a jižní Evropy. Je možno jej provozovat celý rok, kdekoliv a ve všech věkových a výkonnostních skupinách.

Simona Frydryšková, Karolína Černá

nordic walking

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion