Pro 272013
 

Na čtvrtek 19. prosince si dramatický kroužek DDM Hranice pod vedením p. ing. Ludmily Kučmerčíkové připravil vánoční besídku pro děti z prvního stupně a jejich rodiče.

Jako hosty jsme si přizvali děti z mateřské školy, které s p. uč. Humplíkovou a Janošovou měly připravené pásmo  „Proč byl u jesliček oslík s volkem“. Děti z MŠ zaujaly všechny přítomné děti i rodiče, kteří se přišli podívat. Dramatický kroužek měl sice dvě děti nemocné, ale i tak své představení – interaktivní „šou“, pásmo s názvem „Kamarádi u nemocné Aničky“, odehráli. Bylo to jejich první vystoupení, proto byla i trocha nervozity, ale děti to zvládly a pobavily.

Mezi oběma představeními vystoupily děti z kroužku fléten p. uč. Foltýnkové s pásmem koled a pomohly tak naladit vánoční atmosféru.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion