Pro 152013
 

Minulý týden v úterý žáci 8. třídy vyrazili v časných ranních hodinách do předvánoční Prahy. Zastavili jsme se na Václavském náměstí, kde si žáci připomněli upálení Jana Palacha u pomníku před Národním muzeem, více nás však zaujaly „živé sochy“ a ohňová show při zpáteční cestě. Prohlédli jsme si vánoční trhy na Staroměstském náměstí, Orloj a krásně nazdobený strom,  prošli se po Karlově
mostě, prohlédli si Kostel Sv. Mikuláše na Malostranském náměstí, Pražský hrad, kdy jsme stihli i výměnu stráží, zadarmo jsme se dostali do chrámu sv. Víta na pražském hradě a do Zlaté uličky a viděli mnoho dalších zajímavostí. Součástí výletu byla i nezapomenutelná výstava soch Olbrama Zoubka v jízdárně pražského hradu a secesní umění v obecním domě. Nesmělo samozřejmě chybět ani občerstvení u McDonalda, ale většina z nás byla dobře zásobena z domova řízky a dalšími dobrotami. Výlet se dětem líbil i mnohým zprostředkoval nevšední zážitky.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion