Pro 042013
 

Dnes má svátek Barborka, přesto naší školou kráčel Mikuláš. On by to totiž do pátku všechno nestačil. Dopoledne čerti odnesli neposlušné školáky a ti hodní si na odpoledne připravili krátký program pro předškoláky. Zpříjemnili jim čas čekání na Mikuláše a rozptýlili obavy z čertů.

Po básničkách, hře na flétnu, písničkách a tanci jsme si přivolali Mikuláše se svou družinou. Odvážní dostali za básničku čokoládový perníček a andílka. Potom už na děti čekaly perníkové dílničky – děti si nazdobily čertíky a mohly se podívat, jak zdobí perníky paní Klimková, která si připravila prodejní výstavku. Když byly perníky nazdobeny, šly se děti vydovádět do tělocvičny – čertovská překážková dráha do pekla nebo Luciferská honička se dětem moc líbily.

Předškoláci si také mohli koupit drobné dárky, které děti vyráběly se svými učitelkami v hodinách pracovního vyučování, výtvarné výchovy nebo v dívčím klubu a keramice. Myslím, že  se budoucím školákům u nás líbilo.

Děkuji všem kolegům i dětem za spolupráci.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion