Lis 012013
 

V pátek 1. listopadu jsme ve škole neměli vyučování podle rozvrhu, ale učili jsme prostřednictvím tzv. projektové metody. Náš projektový den jsme nazvali Slovinský den  a zapojili se do něj všichni žáci 3. – 9. tříd.  Cílem akce bylo zjistit co nejvíce o Slovinsku a také o městečku Slovenske Konjice, ve které sídlí Osnovna Šola Pod goro  – náš partner ve společném projektu Friendship makes the universe smaller  – Přátelství zmenšuje vesmír.  Děti pod vedením svých pedagogů vyhledávaly informace, vytvářely plakáty, nacvičovaly rozhovory ve slovinštině, zazpívaly si slovinskou písničku a také si vyzkoušely, jak těžké může být prezentovat svou práci před kamarády z ostatních ročníků. Slovinský den jsme zakončili výborným obědem podle receptu slovinské kuchyně, který nám připravily naše paní kuchařky.

Tato akce je součástí aktivit spojených s dvouletým bilaterálním evropským projektem Comenius  v rámci  Programu celoživotního učení, do kterého se naše škola v letošním školním roce zapojila.Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion