Říj 312013
 

Na první den po podzimních prázdninách se těšilo 42 dětí z prvního stupně naší školy. Čekal na ně český pohádkový muzikál „Kapka medu pro Verunku“ – příběh o lásce, přátelství, o modré planetě a o tom, jak to bylo v království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy.

Byly to dvě hodiny krásných melodií a skvělých hereckých výkonů. Děti viděly originální kostýmy, výpravnou scénu i známé umělce, kteří se jim ochotně podepsali při autogramiádě do programu, na ruku nebo CD a nechali se s nimi fotit. Nikomu nevadilo, že jsme se zdrželi a přijeli později, než bylo plánováno. Stálo to za to!

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion