Zář 092013
 

Na začátek září připadlo republikové finále OVOV. Do Prahy odjela reprezentantka naší školy Simona Frydryšková, pro kterou byla účast v Praze odměnou za její výkony v krajském kole.Celkem se nominovalo 600 nejlepších žáků z celé republiky.
Finále bylo velkolepým zážitkem pro všechny zúčastněné a zároveň motivací ke zlepšení osobních výkonů. V těžké konkurenci se Simona snažila uspět co nejlépe ve všech deseti disciplínách. Atmosféra čtyř dnů v Praze je nepopsatelná a přála bych všem žákům a žákyním , aby jim bylo taktéž umožněno se zúčastnt finále .
Patronem této akce byli Robert Změlík a Roman Šebrle, kteří se zúčastnili desetibojařské exhibice, kdy během hodiny předvedli svou fyzičku a kondici. Třešničkou na dortu byla přítomnost šedesátky olympijských vítězů, kteří byli po celou dobu v obležení žáků a rozdávali dětem své kartičky s podpisy.
Sportujte a zlepšujte své výkony a příští rok může být Praha vaše!

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion