Čvn 272013
 

Dnes nám konečně vyšlo počasí a tak jste od rána mohli pozorovat skupinky žáků naší školy pobíhat okolo rybníka. Děti absolvovaly branný závod, ve kterém bylo důležité nejen rychle utíkat, ale i nalézt kontrolní stanoviště a správně vyřešit úkoly, které si připravili členové žákovské rady a jejich kamarádi. Všechny účastníky čekala v cíli sladká odměna a divoká hudba v režii discjockeyek z osmé třídy. Na závěr vyhlášení vítězů a hurá domů, připravovat se na zítřejší předávání vysvědčení (některým stačí pěkné oblečení, jiní si připravují polštáře na zadek – každý dle toho, jak se po celý rok snažil).

Díky patří nejen žákovské radě v čele s paní učitelkou Kučerovou, ale i ostatním vyučujícím za doprovodný program a Městské policii Hranice za ohlídání naší bezpečnosti v ulici za školou.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion