Dub 292013
 

 

V pondělí 22. dubna jsme již tradičně na naší škole oslavili Den Země. Tento ekologicky motivovaný svátek upozorňuje lidi na dopady a ničení životního prostředí a i my si připomínali jeho význam po celý týden. Mladší žáci 3. třídy se pustili do úklidu v okolí školy. Pro žáky 4. a 5. třídy byly v pondělí na školní zahradě připraveny stanoviště s mnoha zábavnými úkoly a poznávacími kvízy o přírodě. Naštěstí nám k tomu bylo dopřáno krásné počasí, tak jsme si tento den pěkně užili. Nejlepší soutěžní družstvo bylo odměněno věcnými cenami a sladkostmi. Žáci 6. třídy vyráběli na školní dvůr škvoří a hmyzí domečky a  ve čtvrtek jsme vyrazili k „Hadím vodopádům“ vyčistit a posbírat to, co do přírody nepatří. Na konci týdne jsme si zasoutěžili již na tradiční přírodovědné soutěži „Zlatý list“ na Střelnici v Hranicích a čeká nás také  návštěva školního polesí ve Valšovicích.

 

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion