Dub 282013
 

Minulý týden se vydali žáci naší školy reprezentovat drahotušské do finále Street hockeye, který probíhal v ostravské ČEZ Aréně. Pouze 64 týmů z krajů moravskoslezkého, olomouckého a zlínského mělo možnost zúčastnit se velkého finále. Škoda, že se našim hochům nedařilo, tak jak by si sami přáli.

Patronem této akce byla televize Polar, která pozvala i vítkovické florbalové reprezentanty, kteří v měsíci dubnu zvítězili v Superlize florbalu a na této akci měli svůj vítězný pohár a autogramiádu pro mladé florbalisty. Celá akce byla pro hochy velkým zážitkem a zároveň i motivací do dalšího florbalového snažení.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion