Dub 302013
 

V pondělí 29.4. probíhalo školní kolo dopravní soutěže. Zúčastnili se ho všichni žáci prvního stupně od první až do páté třídy. Tento den přišly děti do školy vybaveny  cyklistickýmí přilbami, jízdními koly a většina měla i cyklistické rukavice. Všichni žáci absolvovali písemný test Chodec – cyklista, své znalosti a dovednosti předvedli  v oblasti zdravovědy, při řešení křižovatek, nechyběly ani dopravní značky, výbava jízdního kola a chování na silnici. Nejvíce se děti těšily na jízdu zručnosti, kde předvedly dovednost ovládat své jízdní kolo. Vyhrát bohužel nemohli všichni a tak v každé třídě byli oceněni tři žáci s nejmenším počtem trestných bodů. Ti přebrali diplomy a odměny z rukou svých třídních učitelů.

V kategorii 10 – 12 let postupují dvě družstva do oblastního kola, které proběhne v měsíci květnu v Hranicích na novém dopravním hřišti. Budou nás reprezentovat ti nejlepší z čtvrťáků, páťáků a šesťáků. Držíme jim palce v dalším soutěžním klání a přejeme hodně zdaru! Pokud chcete vědět  kdo vyhrál, podívejte se.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion