Bře 152013
 

Dnešní hodinu prvouky jsme strávili ve školní jídelně. Ta se na chvíli proměnila ve slavnostně prostřenou místnost, v níž jsme si připadali jako na oslavě. Paní vedoucí nám ukázala, jak se správně prostírá stůl a jak se skládají ubrousky. Připravila nám také zeleninu a bylinky, které jsme použili při výrobě obložených talířů.

Chvíli jsme si povídali o zdravých potravinách a děti se dozvěděly, proč je dobré jíst polévku. Potom si každý prostřel stůl, poskládal ubrousek a na malý dezertní talíř nazdobil zeleninu. Vše co bylo na talíři, jsme snědli, nic nezbylo! Dnes nám všem moc chutnalo!

Děkujeme paní Martinkové i za soutěž, při níž jsme potraviny poznávali nejen podle chuti, ale i hmatem a čichem. Všem se nám v jídelně líbilo.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion