Bře 062013
 

Ve středu 6. března se žáci naší školy  ZŠ a MŠ Hranice IV – Drahotuše zúčastnili  42. ročníku okresní přehlídky dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů „Dětská scéna (PODĚS) 2013“ se zvykoslovným pásmem, které jsme  nazvali „Neseme Mořenu“. Soutěž pořádal Krajský úřad Olomouckého kraje, odbor školství, mládeže a tělovýchovy a Středisko volného času ATLAS a BIOS, Přerov.

Od školy jsme odjeli objednaným autobusem, vybaveni řízky ze školní jídelny, dobrou náladou a nezbytnými pokyny paní učitelky. Už příchod s „Mořenou“ v čele vzbuzoval v Přerově pozornost a ani na soutěži v konkurenci divadelních souborů z Brodku, Lipníka a Partutovic jsme se neztratili. Soutěž jsme vyhráli a postupujeme do krajského kola, které se bude konat 20. – 21. 4. v Olomouci.

Děkujeme KRPŠ za příspěvek na autobus a všem dětem za vzornou reprezentaci naší školy.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion