Led 242013
 

V prvouce se učíme, jak se starat o zvířata v zimě. Náš úkol byl – donést krmení pro zvířátka do krmelce. Nejlépe se úkolu zhostil a pochvalu dostal Jindra Kubajura, který donesl celý pytel voňavého sena a tašku s jablíčky, mrkví a řepou. Ostatní žáci také měli plné tašky kukuřice, jablíček, mrkve i zrní. Prostě všem patří velká pochvala.

Čekala nás cesta ke krmelci. Zdolali jsme „taxisův příkop“,  přeběhli jsme pole a už tu byla stará  štreka, kde je krmelec. Tašky jsme vyprázdnili, vše pečlivě uklidili, popřáli zvířátkům : “Dobrou chuť!“ a hurá  zpátky do lavic.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion