Lis 292012
 

Ve středu 21. listopadu 2012 se hoši ze 6. a 7. třídy zúčastnili okresního kola Orion florbal cupu.  Na soupeře jim tentokrát nestačily síly a nepodařilo se jim obhájit výhry z okrskového kola proti Všechovicím, ani  ZŠ Šromotovo. ZŠ U Tenisu z Přerova si odnesla zasloužené vítězství a i když naši hoši zvítězili nad  ZŠ Za Mlýnem, přesto to stačilo pouze na 5. místo. Přesto gratulujeme za bojovnost a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Složení mužstva: Radim Zuzaňák, David Šatánek, Jakub Šrom, Petr Tichý, Jiří Zaoral, Lukáš Sehnal, Marek Zdráhala, Jakub Ošťádal, Petr Beran, Tomáš Kovalčík, Vojtěch Kuchař

Response code is 404

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion