Lis 152012
 

Ve čtvrtek 15. listopadu 2012 se hoši ze 6. a 7. třídy zúčastnili okrskového kola Orion florbal cupu v Hranicích. Hráli výborně a zaslouženě zvítězili. Obrovská bojovnost a plné nasazení po celou dobu turnaje se vyplatila a za zády kluci  nechali soupeře se Všechovic i ostatních hranických škol  – 1. máje, Struhlovska  a  Šromotovo . Držme drahotušským klukům  pěsti příští týden v okresním kole, do kterého postupují z 1. místa. Složení mužstva: David Šatánek, Petr Tichý, Jakub Šrom, Petr Beran, Tomáš Kovalčík, Marek Zdráhala, Lukáš Sehnal, Jiří Zaoral, Radim Zazaňák.

BLAHOPŘEJEME!!!

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion