Kvě 292012
 

Hurá, medaile jsou tu! Vpondělí 28.5. vybojovali zástupci šesťáků a sedmáků stříbrné medaile  a tedy 2.místo v okresním kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů , který se uskutečnil v Lipníku. S celkovým počtem 22 134 bodů jsme zaskočili soupeře a zaslouženě získali medailové pozice. Kluci  předvedli vynikající výkony a ani děvčata nezůstala pozadu. Obvzláště chci vyzvednout výkony Davida Šatánka, který byl bezkonkurenčně nejlepší v přeskocích přes švihadlo a to s počtem 240 přeskoků během časového limitu dvou minut. Pro představu uvádím přesně popis disciplíny : 30 vteřin přeskoky vzad snožmo, 30 vteřin přeskoky vpřed snožmo, 30 vteřin přeskoky kroužením vpřed(vajíčko), 30 vteřin přeskoky střídnonož. David svým soupeřům uskočil o 60 přeskoků vpřed!! A já mu tleskám .

Protože jsme soutěžili jako tým, bylo potřeba získat co nejvíce bodů v každé disciplíně a tak se každý snažil jak nejlépe uměl. Z děvčat se nejvíce dařilo Simoně Novákové . Její parádní disciplínou byl skok daleký a to v délce 422 centimetrů. Ostatní podali vyrovnané výkony ve všech sedmi disciplinách a přiblížili nás k medaili. A  v čem jsme napodobili patrony této soutěže , olympijské vítěze Romana Šebrleho a Roberta Změlíka ? V běhu na 60 metrů, ve skoku dalekém i trojskoku , v počtu sedů – lehů za dvě minuty, v driblingu osmiček kolem kuželů ve vzdálenosti deseti metrů v časovém limitu dvou minut ,v hodu plným míčem vzad a v již zmiňovaných přeskocích přes švihadlo.

Stříbrní medailisté jsou:

David  Šatánek

Simona Nováková

Petr Tichý

Katka Hubová

Jakub Šrom

Tereza Voldánová

Martin Kňazovčík

Tereza Gruščíková

Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci školy a netrpělivě očekáváme výsledky okresních kol z našeho kraje , neboť možná postoupíme díky počtu bodů i do kola krajského.

Response code is 404

 

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion