Kvě 102012
 

Na návštěvu za kůzlaty se vydali žáci 3. třídy Základní školy Hranice IV – Drahotuše do nedalekého Klokočí. Sluníčko příjemně hřálo a nás čekala milá procházka na dvorek k Jemelkům, kde , jak  jsme rychle zjistili, nás  nečekala jenom tři kůzlata s mámou kozou, ale i těhotná morčice, myšky bodlinaté v kleci a pes mazlík. Nemenší radost měly děti z nachystaných koláčů, popcornu, šťávy. Vše se jim během chvilky podařilo úspěšně zlikvidovat a posilnit se tak na zpáteční cestu do školy.

V praxi jsme si tak ověřovali poznatky, které známe z učebnic a pracovních sešitů.

 

Žáci 3. třídy ZŠ a MŠ Hranice IV – Drahotuše

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion