Kvě 102012

Po měsíci pilného tréninku se v pondělí 7.5. a ve středu 9.5. konalo školní kolo Oranžového pětiboje. V pondělí se utkali v boji o medaile žáci první až čtvrté třídy, ve středu pak žáci páté až deváté třídy. Soutěžní klání začínalo samozřejmě rozcvičkou a pak už se šlo na určená stanoviště. Všichni žáci vstupovali do soutěží již s limity, kterých dosáhli v tréninku. Nasazení a bojovnost žáků vedla k tomu, že se časy neustále zlepšovaly. Touha po vítězství a úsilí o stupně vítězů byly dostatečnou motivací , obzvláště pro nižší třídy. Atmosféra byla perfektní a hudební kulisa pod taktovkou pana učitele dokreslovala atmosféru dne. Ti mladší si užili písniček šmoulů a pro starší žáky zněla hudba zcela odlišného žánru. Sportovní klání doplňoval výtvarný blok se sportovní tématikou. Užili jsme si bezvadného sportovního dne a kdo zvítězil? Vlastně všichni ti, kteří zlepšili svůj výkon a získali o něco lepší kondičku. Medaili však mohli získat jen ti nejlepší v kategorii dívek a chlapců podle dosažených bodů.