Led 212012

Zápis se nezadržitelně blíží, proto jsme k nám ve čtvrtek 19. 1. opět pozvali předškoláky z Drahotuš, Hrabůvky a Milenova. Chtěli jsme jim přiblížit práci ve škole a rozptýlit jejich obavy, zda to pro ně ve škole nebude moc těžké.
Tentokrát si vyzkoušeli, jak jim to půjde v hudební výchově – zazpívali si, zatančili a zahráli na hudební nástroje. Potom je čekala hodina výtvarné a pracovní výchovy – vyrobili si sněhuláčky, poskládali obrázek z geometrických tvarů. Ve škole samozřejmě nesmí chybět oblíbený „tělocvik“ – tentokrát plný her a soutěží.
Všichni za odvedenou práci dostali sladkou odměnu a plni zážitků odcházeli na autobus a oběd.