Čvn 012024
 
V pátek 31. 5. 2024 proběhl ve školní družině den plný zábavy – DEN DĚTÍ
Počasí nám sice nepřálo, ale nikdo si tím nenechal zkazit náladu. Uchýlili jsme se proto raději do tělocvičny, kde děti spatřily barevnou výzdobu, balónky, a především spoustu úkolů. Každý účastník dostal tabulku, se kterou obcházel různá stanoviště. Po splnění úkolu na každém z nich dostal na svou tabulku razítko. Ve chvíli, kdy každý nasbíral všechna razítka, dostal za odměnu medaili se sladkou odměnou. Děti byly šikovné a každý se snažil, aby se k odměně probojoval. Nejvíce všechny bavilo stanoviště s názvem: ,, křeček v kolečku“. Žák si vlezl do velikého kola z kartonu a musel vymyslet pohyb, který mu pomůže rozhýbat kolo vpřed. U tohoto stanoviště se nasmály nejen děti, aly i my pedagogové. V závěru naší akce čekala na děti kopečková zmrzlina. Přemístili jsme se tedy na školní dvůr, kde si každý vybral svou oblíbenou příchuť zmrzliny. Tu děti dostaly do kornoutků, a tak jsme si ve škole vytvořili iluzi zmrzlinového stánku.
Den se nám vydařil a my se už nyní těšíme na příští ročník této akce.
Vychovatelky ŠD

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion