Lis 152023
 

Projekt revitalizace školní zahrady nazvaný „Školní zahrada – naše přírodní učebna“ se posunul o další krůček k vytouženému cíli. Vytvořili jsme vyvýšené záhony z dřevěných palet pro pěstování zeleniny a okrasných rostlin, kamenný záhon pro výsev luční louky, která bude lákat opylovače. Založili jsme místo pro vytvoření kompostu, dále vysadili ovocné stromy a okrasné keře. Na zahradě vznikl kamenný chodník tzv. „suchý potok“ a koutek pro bylinky. Naše škola získala před lety ocenění „Přírodní zahrada“ a můžeme se k tomuto úspěchu opět hrdě hlásit. V budoucnu chceme pokračovat v dalším rozvoji zahrady.

Neudělali bychom ho bez vydatné pomoci našich šikovných dětí, přátel a sponzorů školy. Díky jejich snaze a obrovskému nasazení získal sen o zahradě, která nabídne našim dětem bohatou inspiraci k výuce a zázemí pro volný čas, konkrétní podobu. Děkujeme.

Mgr. Petra Sedláková

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion