Říj 312023
 

Ve středu 25. října jsme se věnovali ochraně člověka za mimořádných událostí. Projektový den byl plný úkolů a zábavy. Děti se na pěti stanovištích dozvěděly, co patří mezi mimořádné události, jak se zachovat v nebezpečných situacích a jak se zorientovat v krajině. Žáci také museli zdolat překážkovou dráhu i ošetřit a přenést raněného. Vyvrcholením projektového dne byla ukázka práce dobrovolných hasičů. Mladí hasiči z Klokočí předvedli spolužákům, jak probíhá požární útok a co všechno musí mladí hasiči zvládnout. O práci dobrovolných hasičů poutavě popovídal pan Marek Dohnal a ukázky řídil trenér, pan Josef Heryán. Za zpestření projektového dopoledne oběma pánům moc děkujeme a mladým hasičům z Klokočí přejeme mnoho úspěchů v požárním sportu.

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion