Říj 242023
 

Ranní vstávání vůbec nikomu nevadilo a tak výprava třeťáků za výukovým programem do Stavovského divadla mohla začít.

Den plný zážitků, úkolů, výzev a  nových slov – lóže, galerie, inspektor hlediště, opona, aj. děti nadchl. V divadle je ohromilo nejen hlediště a výzdoba stěn, ale také možnost zahrát si jako opravdoví herci. Děti se aktivně podílely na sestavení scénáře, pod taktovkou režiséra pilovaly výstupy jednotlivců, kostýmní výtvarníci se s nadšením vrhli na návrhy kostýmů, scénaristé stavěli scénu a všichni se těšili na krátké divadelní představení. Děti zjistily, že vytvořit krátkou scénku dá mnoho úsilí, vystoupit před publikem vyžaduje odvahu a není vůbec jednoduché.

Den v překrásném a inspirativním prostředí divadla si děti užily.

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion