Čvn 232023
 

Na ZŠ Šromotovo náměstí v Hranicích proběhl již druhý ročník florbalového turnaje, který organizoval FBC Hranice ve spolupráci se školou. V turnaji nás reprezentovali žáci 1. a 2. ročníku. Z 9 týmů naši borci obsadili 6. a 7. místo. Výrazně nám při trénincích i turnaji pomohli naši „nehrající kapitáni“ Marek Foltas a Matěj Hošák z deváté třídy. Všichni si užili báječné sportovní dopoledne.
Naše týmy:
1.družstvo: Černí tygři:
Thea Trefilová, Michael Mazuch, Radim Kuzniarský
Tomáš Knichal, Dominik Krčál, Anežka Cigánková
(náhradníci: Antonín Šobora, Jan Trefil)
2. družstvo: Lvíčci:
Nikola Pátková, Josef Tůma, Štěpán Vrána
Jakub Ďalovský, Rostislav Haša, Kristýna Nováková
(náhradníci: Vojtěch Halla, Matyáš Otáhal)

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion