Bře 312023
 

Ve dnech 22.-23.3. jsme v naší škole přivítali návštěvu z Policie ČR, která nám přichystala preventivní program o kyberšikaně a právním vědomí. Žáci 4.–7. ročníku byli seznámeni s riziky online prostředí, s možnostmi pomoci včetně konkrétních případů řešených policií a s interaktivními ukázkami. Vzhledem k aktuálnosti tohoto tématu prosíme také Vás, zákonné zástupce, o dohled nad aktivitou vašich dětí v online prostředí. V případě zájmu přikládáme odkaz na zajímavé čtení týkající se technologického světa a dětí v něm: https://www.dvojklik.cz/saferkidsonline/ (v záložce Safer Kids Online).

Bc. Klára Tylichová

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion