Led 262023

Jménem všech zaměstnanců školy děkuji odstupující zástupkyni ředitele PaedDr. Aleně Balódyové za mnohaletou práci a za vše, co pro drahotušskou školu jako zástupkyně ředitele vykonala. PaedDr. Alena Balódyová ukončuje svoje setrvání ve funkci zástupkyně ředitele na vlastní žádost, dále bude ve škole pracovat jako učitelka.

Na její pozici budou jmenovány Mgr. Ilona Adámková, Ph.D., a Mgr. Hana Kučerová.

V souvislosti s tím dojde od 2. pololetí ke změně vyučujících v některých třídách a k drobným přesunům předmětů v rozvrhu. Změny se projeví v systému Bakaláři k 1. únoru.

PaedDr. Aleně Balódyové přejeme mnoho štěstí v osobním životě a hodně úspěchů a radosti v její další pedagogické činnosti.

Mgr. Dagmar Pospíšilová