Pro 042022

Moji milí.
V sobotu naši žáci 8.a 9. třídy měli závěr  předtanečního kurzu se skvělými tanečními mistry Zdeničkou a  Vlastikem Tumpachovými.
Nádherné připravený prostor Divadla Stará  střelnice , nádherné slečny a mladí muži,  hrdí rodiče .
Jsem moc ráda, že se nám s Táňou povedlo vše připravit, zajistit, a zorganizovat. Chci poděkovat vám, kteří jste nám byli
oporou.
Děkuji Silvince za úžasné, graficky bezchybné certifikáty a diplomy, které měly obrovský úspěch a uznání. Děkuji vedení školy za možnost takovou akci uspořádat .
Hola, hola, hola, jsme nejlepší škola 👍👍👍
A aby jste se mohli pokochat krásnou a mládím z večera na Staré střelnici, zde je odkaz na fotografie, které nám zachytil fotograf pan Pavel Jakubka:

Přeji vám krásný adventní čas
Lenka