Lis 142022
 

Šachového turnaje na ZŠ Struhlovsko se zúčastnilo 38 šachistů.

V obou kategoriích se hrálo 9 kol s časovým limitem 10 minut na partii pro hráče.

Mladší kategorii v pátek 4. 11. 2022 ovládli šachisté ZŠ 1.Máje, kteří obsadili první tři místa. Z našich žáků byl nejlepší Šimon Stejskalík ze 4. třídy na 4. místě. Na mladších žácích byla vidět počáteční nervozita z velkého turnaje, ale tu za chvíli vystřídala radost z prvních vítězství. Nejmladší účastnicí byla Tea Trefilová z 1. třídy a byla báječná. Několikrát měla těsně před vítězstvím, ale čas byl proti.

Ve starší kategorii v pátek 11. 11. 2022 byla velká konkurence, celkem 24 hráčů. Všichni soutěžící se snažili podat co nejlepší výkon a byla zde znát zkušenost z minulých odehraných partií. Všichni bojovali se zápalem a chutí zvítězit. Krásné 8. místo obsadil Ondřej Líva 9. tř., a v první polovině účastníků se ještě na 12. místě umístil Otakar Holub, 8. třída..

Za svou snahu si každý účastník turnaje odnesl věcnou odměnu a nejlepší i diplom, medaili a pohár.

Poděkování patří Mgr. Milanu Královičovi za skvělou organizaci.

 

 

Bc. Lenka Kopřivová

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion