Srp 262022

Milí rodiče,

prázdniny se chýlí ke konci a proto si dovoluji Vám sdělit několik informací k začátku školního roku. Mateřská škola se otevírá 1.9.2022, provozní doba je od 6.00 do 16.00 hodin. Své děti doveďte do 8.00 hodin, každé dítě má přidělenou svou značku, která je zapsána na tabuli v šatně (malé děti – tabule na levé straně šatny a starší děti – tabule na pravé straně) pokud dítě do mateřské školy nedorazí prosím zavolejte do 7.30 hodin na tel. 775 779 573.

Pokud dítě půjde po obědě domů vyzvedněte si jej ve 12.00 hodin (nebo po domluvě s paní učitelkou) a po spinkání nejdříve ve 14.00 hodin, mateřská škola se uzavírá v 16.00 hodin.

Nově příchozí děti si mohou prostory třídy prohlédnout s rodiči a chvilku si pohrát (prosím zdržte se nezbytně nutnou dobu, prostory tříd nejsou tak velké a nevejdou se tam všichni rodiče).

Prosíme rodiče o trpělivost při zodpovídání dotazů, první dny jsou náročnější, ale postupně se budeme snažit na vše odpovědět.

Třídní schůzku plánujeme na 7. září 2022 v 15.00 hodin.

Co děti první den potřebují?

• Papuče s pevnou patou
  • náhradní oblečení do vnitřních prostor (tričko, spodní prádlo, kalhoty)
  • oblečení a obuv na pobyt venku
  • pyžamo
  • prosíme vše podepsat

Moc se na Vás těšíme, Vaše paní učitelky.