Bře 312022
 

Cílem nebylo soutěžit o nejlepší výkony, ale zapojit každého žáka, najít jeho přednosti a dle toho mu doporučit vhodné sporty.

V hodinách tělesné výchovy žáci absolvovali během školního roku 8 disciplín testujících rychlost, ohebnost, vytrvalost, sílu, hbitost, rovnováhu, silovou vytrvalost a výbušnost. Výsledky dětí se zaznamenávaly do adminu a mohla tak být ve spolupráci se společností SportAnalytik vytvořena pohybová analýza, jejíž výsledky se objeví na Olympijských diplomech, které děti obdrží na konci školního roku.

Analýza má za úkol ukázat, že sport je tu pro každého. Cvičili jsme, zlepšovali jsme se a hlavně jsme si užili aktivní pohyb.

V dalším školním roce nás bude čekat plnění disciplín Odznaku všestrannosti. Chceme i nadále motivovat děti k všestrannému rozvoji a opět se zapojíme do možnosti získat olympijský trénink se známým sportovcem. Snad nám bude přát štěstí!

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion