Pro 092021
 

Naši základní a mateřskou školu poctil svou návštěvou svatý Mikuláš. Spolu s jeho věrnými pomocníky, anděly a čerty, obešli postupně každou třídu. Mnozí žáci se na mikulášskou nadílku moc těšili, ale byli i takoví, kteří se trošku báli brány pekelné. Můžeme hrdě konstatovat, že máme ve škole samé hodné děti. Počet žáků se ani po odchodu mikulášské družiny nezměnil. Rádi bychom poděkovali velvyslancům nebeským a pekelným za jejich milou návštěvu, za sladkou odměnu, kterou byly děti obdarovány, a hlavně za krásnou atmosféru, kterou do školy i školky přinesli. Budeme se těšit zase příští rok!

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion