Zář 202021
 

V Pondělí 20.9.2021 nám začala školka v přírodě. Hned co jsme se rozloučili s rodiči, čekala nás sladká svačinka a první hraní na zahradě. Všude jsme se porozhlédli, rozdělili si postýlky a vydali se na první procházku. Prošli jsme kolem rybníka, zdolali kopce s vysokou trávou a objevili posed, na který ti největší odvážlivci mohli vyšplhat. Po obědě jsme si odpočinuli, nakreslili pár obrázků domů a vydali se na další procházku. Tentokrát jsme nakrmili koníky, viděli ovečky a také kozy a daňky. Celý den nám rychle utekl, ani jsme se nenadáli a už ležíme v postýlkách. Všem se nám tady líbí a těšíme se zase zítra.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion