Čvn 292021
 

V pondělí a úterý si žáci naší školy zopakovali silniční pravidla, dopravní značky, jak se chovat na křižovatkách a základy první pomoci. Před prázdninami samé důležité informace! Protože správně nasazená přilba může zachránit život! Být vidět a mít kolo ve správném technickém stavu s odrazkami, seřízenými brzdami, to je základ. Všechny žáky musím pochválit, byli skvělí! Jsou připraveni ochránit sebe i ostatní účastníky silničního provozu!

Jedničku s hvězdičkou si zaslouží učitelé, vedení školy, strážníci Městské policie Hranice, p. ředitelka a p.učitelka Střední zdravotnické školy Hranice a žákyně SZŠ, p.Trčka za poskytnutí věcných cen společně s Besipem Olomouc a MÚ Hranice.

Moc děkuji za přízeň a podporu Bc. Lenka Kopřivová

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion