Zář 082020

V příštím týdnu se uskuteční na naší škole T – Mobile olympijský běh. Olympiáda sice v tomto roce neproběhla, ale myšlenka společného sportování je mezi námi stále. Běhu se zúčastní všichni žáci školy podle rozpisu u třídního učitele. Je jedno jestli jsi malý nebo velký, jestli běháš v přírodě nebo na dráze, jde o to se hýbat. Společným během podpoříme myšlenku – různí běžci, různá místa, společná myšlenka – „RADOST Z POHYBU“.

Těšíme na společné sportování. Staň se silnější a lepším a ukaž nám, že to dokážeš!!!

Všichni žáci budou mít sportovní oblečení. Akce se koná za každého počasí dne 16.9.2020