Bře 132020
 

Vážení rodiče,

v následujících dnech budou vyučující jednotlivých předmětů s Vámi a Vašimi dětmi komunikovat prostřednictvím elektronické žákovské knížky a Komens, budou takto zadávat domácí práci. Věnujte, prosím, jejich oznámením náležitou pozornost. Nastalou situaci nelze chápat jako prázdniny, ale skutečně výjimečnou situaci, bohužel, v tom smutnějším slova smyslu.

Je naším společným zájmem, aby děti zvládly co nejlépe učivo stanovené vzdělávacím programem. Je pochopitelné, že ne vše půjde zcela hladce, že nelze vzdálenou formou probrat celý rozsah učiva. Učitelé Vám nabídnou i řadu volně přístupných www stránek k procvičování. Některé jsou nově uvolněné, řadu z nich děti již znají.

Věřím, že vše společnými silami zvládneme.

S přáním pevného zdraví a hezkých dnů

Mgr. Dagmar Pospíšilová, ředitelka školy

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion