Led 142020
 

Letošní ročník Čeps cupu, který je určen pro děti 1. – 5. třídy, se tentokrát odehrál ve sportovní hale v Lipníku. Děvčata rozehrála turnaj s respektem, ale každým zápasem nabírala seběvědomí a herní jistotu. Výsledné umístění na bronzovém stupínku v krajském kole  bylo zasloužené. Ranní tréninky v naší malé tělocvičně se vyplatily a tak nezbývá nic jiného než pogratulovat děvčatům, která se o vítězství zasloužila: Aneta M., Magdaléna P., Ela B., Simona W., Laura V., Zuzana Ď., Eliška H., Michaela K., Viktorie U., Jana P., Kateřina B.

Mezi nejlepšími hráčkami turnaje byla oceněna Magda P.

Holky byly jste super, gratulujeme.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion