Lis 072019
 

Letošní Halloween připadl na čtvrtek 31. 10. 2019. Všichni jsme se těšili na vyřezávání dýní. Tyto dýně jsme si sami vypěstovali na školní zahradě. Začali jsme předpěstováním malých sazeniček a koncem dubna je všechny zasadili na záhon ve škole. Chodili jsme je pravidelně zalévat, ale nakonec se ujala asi jen polovina rostlinek. Největší obavy jsme měli přes letní prázdniny. Vydrží, nebo nevydrží letošní sucha. V záři jsme byli mile překvapeni. Vydržely.  A tak jsme mohli společně dlabat a vyřezávat nejrůznější obličeje. Někteří se poprvé seznámili s tím, jak se taková dýně vlastně vyřezává. Přesto se všem moc povedly a již se těší na další dýňování příští rok.

Mgr. Bronislava Hradilová

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion