Říj 232019
 

Na podzim jsme se v prvouce učili o životě v lese, o druzích stromů a živočichů. Abychom vše lépe pochopili a také si zapamatovali, vypravili jsme se do arboreta ve SLŠ v Hranicích. Díky Ing. Palacké a zdejším studentům, kteří nás celým areálem arboreta provázeli, jsme se seznámili s rostlinami cizokrajnými i rostoucími v naší zemi, s jejími plody i zvláštnostmi. Exkurzi jsme zakončili poutavým výkladem studentů o lesních živočiších, jejichž vycpaniny jsme mohli vidět v učebnách SLŠ.
Děkujeme Ing Palacké a jejím studentům za velmi poutavé a pro nás všechny poučné vyprávění. Těšíme se na další setkání.

Mgr. Hradilová Bronislava

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion