Čvn 082019

7.6.2019 proběhlo čtvrtfinále Čokoládové tretry v Olomouci. Děti, které postoupily ze školního kola se vydaly vlakem na atletický stadion. V jednotlivých kategoriích bojovaly děti o každou setinku a mohou se pochlubit skvělými výkony v nabité konkurenci. V každé kategorii soutěžilo minimálně 55 dětí. Nejlepším umístěním bylo skvělé 6.místo v kategorii dívek na 200m , které si vyběhla žákyně 3. třídy Ela B. I ostatní děti zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony. I když atletický ovál v Drahotuších nemáme, nebojíme se zúčastňovat a srovnávat své výkony třeba i s dětmi z atletických oddílů, které se sportovního klání také zúčastnily. Sportování dětí podpořili v Olomouci garanti atletiky a to zvučná jména diskař Gejza Valent a výškařka Michaela Hrubá.