Kvě 212019
 

V pondělí 20. května proběhl v naší škole projektový den s názvem Ochrana člověka za mimořádných událostí.

Žáci 1. stupně se dozvěděli, jak se chovat v případě živelných katastrof, co patří do evakuačního zavazadla, jak se orientovat v krajině i jak poskytnout první pomoc. Děti si také vyzkoušely přenést kamaráda na improvizovaných nosítkách a v tělocvičně zdolaly náročnou překážkovou dráhu. Dopoledne žákům zpestřili místní dobrovolní hasiči. Pan Pumprla a pan Šnejdrla dětem popovídali o práci dobrovolných hasičů v Drahotuších. Nechyběla ani ukázka použití hasicích přístrojů a prohlídka hasičského vozu.

Děkujeme spolku drahotušských hasičů a především oběma jmenovaným pánům.

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion