Dub 082019
 

1.třída – 6. družstev  ve středu 20. března 2019

Ti předávali svačinku 

hasičům Hasičského záchranného sboru Hranice pod vedením velitele p. Nováka. Požární stanice Hranice je na základě plošného pokrytí území Olomouckého kraje jednotkami požární ochrany zařazena do kategorie JPO I – typ stanice P2. Na stanici je zajištěn nepřetržitý výkon služby ve třech směnách, celkový počet čítá 24 příslušníků. Jedna směna je 8 příslušníků a právě ta přijela na cvičnou jízdu k nám do Drahotuš a nejen ochutnali, ale za odměnu si žáci 1. třídy mohli prohlédnout techniku hasičů. S těmito auty jezdí na zásahy k požárům, nebo dopravním nehodám. 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion