Říj 192018
 

Dne 11. 10. 2018 se naše škola zapojila do programu „72 hodin“. V rámci této akce se celá škola podílela na úklidu nejen okolí školy, ale téměř celých Drahotuš. Každá třída šla s vyučujícím jinou trasou tak, abychom stihli projít co nejvíce míst a vysbírat tam odpadky. Mezi nejzajímavější nálezy v rámci pohozených odpadků patřila televize, pneumatika, tabule polystyrenu nebo třeba kovová cedule. Žáci, kteří chtěli, si objednali trika s potiskem, všichni žáci za odměnu dostali náramky a vybraní nejšikovnější sběrači odpadků dostali také odznaky. Vrcholem této akce bylo vysazení lípy srdčité na místě nově vznikajícího Školního arboreta.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion