Čvn 102018
 

Finalisté celostátní kuchařské soutěže Finále Zdravé 5 se sjeli do Prahy 9. června. Celkem  20 týmů z celé republiky ve čtyřech kategoriích: 5 týmů dětí z Mateřských škol, 5 týmů žáků z 1. stupně ZŠ, 5 týmů žáků z 2. stupně ZŠ a 5 týmů dětí z Dětských domovů.  Tyto týmy zaujaly porotu nejen receptem, ale i konceptem pohoštění, kterým udělaly někomu radost. Byly vybrány z celkem 437 přihlášených týmů.

Tým ve složení Eliška, Barunka a Sašenka v kategorii 2. stupně ZŠ.

Ve velké konkurenci naše holky ZVÍTĚZILY!!!

Odměnou pro vítězné týmy je pobyt v Ekocentru Orlov u Příbrami od pátku 22. června do neděle 24. června.

GRATULUJEME !!!

Program Finále Zdravé 5

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion