Kvě 182018
 

Dnešní dopoledne zavítali prvňáci opět do místní drahotušské  knihovny, kde na ně čekala oblíbená spisovatelka pro děti paní Lenka Rožnovská. Poutavým příběhem představila dětem své knihy, zahrála si s nimi písmenkové hry a děti se tak mohly seznámit s prací spisovatele. Ověřila si, že děti jsou bezprostřední a na konci první třídy dokáží přečíst neznámý text. Čertík si pro děti připravil 3 těžké úkoly, které žáci splnili a tím si vysloužili možnost složit Pupíkový slib na čtenáře. Teď už všichni vědí, jak se ke knihám správně chovat a také to, že v nich najdou spoustu cenných informací.  Za přítomnosti místní knihovnice a vedoucí knihovny v Hranicích,  byly poté  pasovány na čtenáře. Odměnou pro všechny  děti byla kniha pro začínající čtenáře a také  pamětní list na tento slavnostní okamžik. Teď již jen zbývá popřát našim nejmenším spoustu čtenářských zážitků. Čtěte s radostí!

Mgr. I.M.

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion